Načerpajte inšpiráciu a nakúpte rastliny do vašej záhrady v príjemnom prostredí nášho záhradného centra.

Vyberať môžete zo širokého sortimentu ihličnatých a listnatých drevín, ovocných stromčekov, trvaliek, letničiek, substrátov, vybavenia do záhrady a mnohých ďalších typov rastlín a doplnkového sortimentu.

Kvalitu našich rastlín potvrdzujú vracajúci sa zákazníci, ktorým rastliny od nás skrášľujú záhrady aj dlhé roky po ich zakúpení. Stromy od nás jednoducho rastú.

Keď nám naši zákazníci hovoria, že rastliny, ktoré od nás kúpil pred vyše 25 rokmi, keď bola naša predajňa ešte iba na dvore rodinného domu, sú stále živé, zdravé a pekné, nesmierne nás to teší. Veríme, že rovnako spokojní budete aj vy.

Vždy dbáme na to, aby naši zákazníci od nás odchádzali so zdravými rastlinami, ktoré im budú skrášľovať domácnosť a robiť radosť.

Príďte si k nám urobiť radosť a skrášliť záhradu. Tešíme sa na vás.

 

Čo si u nás kúpite?

Rastliny, u ktorých je to vzhľadom na veľkosť našej okrasnej škôlky možné, sa snažíme pestovať sami.

Avšak, aby sme vám mohli ponúknuť aj väčšie rastliny, dopĺňame náš sortiment okrasnými rastlinami od overených dodávateľov z Holandska, Talianska, Česka a ďalších európskych krajín, s ktorými spolupracujeme už dlhé roky. Týmto partnerom dôverujeme a vieme, že nám sú schopní dodať pekné a odolné rastliny, ktorým sa v našich podmienkach darí.

Základom našej ponuky sú ihličnaté dreviny ako tuje, cyprušteky, jedle, smreky, borovice, cédre a mnohé ďalšie, z ktorých je podstatná časť priamo z našej okrasnej škôlky.

Veľkú pozornosť venujeme aj opadavým a neopadavým listnatým drevinám. Nájdete u nás javory, brezy, okrasné slivky, sakury, katalpy a veľa ďalších zaujímavých listnatých rastlín.

Najzdravšie ovocie je to, ktoré si dopestujete vo vlastnej záhrade, preto ponúkame aj jablone, hrušky, marhule, broskyne, slivky, čerešne, maliny, čučoriedky, ríbezle a ďalšie ovocné dreviny.

Pokiaľ plánujete skrášliť vašu záhradu živým plotom, radi vám ponúkneme vhodné rastliny ako napríklad tuje, vtáčí zob, krušpán a iné.

Viacročné rastliny vhodné do trvalkových záhonov a skaliek. Dobre skombinovaný a vysadený trvalkový záhon vám bude robiť radosť počas celého roku.

Na jar a cez leto vás svojimi pestrými farbami potešia aj letničky ako muškáty, surfínie, million bells a mnohé ďalšie.

Okrem rastlín predávame aj doplnkový sortiment ako kvetináče, hnojivá, substráty, mulčovacie kôry a všetko ostatné, čo budete potrebovať do vašej záhrady a na starostlivosť o vaše rastliny.

Okrasné rastliny pre vašu radosť

Asi najlepšie miesto pre nákup rastlín najrozličnejšieho druhu... Trochu treba mať trpezlivosť pri pokladni, ale ochota zamestnancov to preváži.

Igor

To bolo proste obrovské. Toľko krásnych stromov a kvetov a proste všetkého. Veľká odbornosť aj čo sa samotného poradenstva týka. Proste super

Zdenka

Pekny tovar, prijateľné ceny, dobrý a hlavne odborne fundovaný personál. Odtial sa proste nedá odísť len tak, aj keď tam pôvodne idete len ako doprovod.

Eva

Hoc nemám rada nakupovanie, do tohoto záhradného centra chodím rada, nakupovanie tu nevyčerpá, naopak skvele tu zrelaxujem, urobím si radosť...cítiť, že tu pracuje partia fajn ľudí, ktorých práca baví, rozumeju svojej práci, sú ochotní poradit, majú radi kvietky aj ľudí

Viera

Keby som mohla, som tu na nakup kazdy vikend 😀 Kvetinky su v perfektnej kvalite, a moja dcera miluje vsetky predavacky, su velmi mile a ochotne.

Martina

Máte nejaké otázky?

Napíšte nám, radi vám odpovieme.